logo EKO-UNII;border:none
menu
ogólny

ekoLOGICZNE nawyki

10 sierpnia 2013 min

ekoLOGICZNE nawyki

Portal edukacji ekologicznej www.zielonalekcja.pl zaprasza do udziału
w czterech kolejnych konkursach, które promują ochronę środowiska, uczą i bawią. Zapraszamy dzieci, nauczycieli, rodziców i wszystkich, którzy aktywnie działają w obszarze edukacji ekologicznej, do uczestnictwa w nich. można wygrać laptopy, aparaty cyfrowe, materiały edukacyjne czy wyposażenie w infrastrukturę ścieżek edukacyjnych, a przede wszystkim - czyste środowisko.

Pomysłowe dzieci już po raz drugi mają okazję wykazać się swoimi zdolnościami
w konkursie „Wszystkie dzieci segregują śmieci”. Zadaniem maluchów z klas I-III szkoły podstawowej jest wymyślenie krótkiego hasła, zachęcającego do segregowania odpadów.
Do wygrania bogato ilustrowane książki o tematyce przyrodniczej.

Dzieci, młodzież oraz miłośników ekologii w każdym wieku zapraszamy do opisania najciekawszej –  ich zdaniem – ścieżki ekologicznej. Nagrodami w konkursie „Mój spacer ekologiczny” są m.in. laptop i aparaty fotograficzne.
Pełnoletnich pasjonatów edukacji ekologicznej – nie tylko nauczycieli – zachęcamy do udziału w drugiej edycji „Ekoscenariusza” i stworzenia swojego planu zajęć lekcyjnych poświęconych edukacji ekologicznej. Najlepsi otrzymają tablice edukacyjno-informacyjne. Uwaga! Dla zwycięzcy przewidziano przenośny zestaw o dowolnie wybranej tematyce!

Z kolei pracowników ośrodków edukacji ekologicznej przy parkach krajobrazowych
i narodowych oraz wszystkie pełnoletnie osoby, które posiadają ciekawe przyrodniczo
i ogólnodostępne obszary, gorąco zapraszamy do udziału w konkursie „Stwórz ścieżkę edukacyjną”. Najlepszy projekt ścieżki  zostanie zrealizowany i wyposażony
w infrastrukturę.Celem redakcyjnych konkursów jest uwrażliwianie na problemy środowiska, nauka szacunku do zasobów naturalnych oraz inicjowanie aktywnej edukacji o środowisku, dla środowiska i w środowisku. Więcej informacji na www.zielonalekcja.pl w zakładce Nasze konkursy.

tytul: Rodzinny Quiz Przyrodniczytytul: Ekologiczny pamiętnik tytul: Hasło o tematyce ekologicznej

ogólny

+ więcej opinii prawnych

 
kontakt:
Stowarzyszenie Ekologiczne "Eko-edukacja"
UL. LEGNICKA 65
54-206 Wrocław
email: eko-edukacja@wp.pl
tel. 601 898 556

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined method Portal::conNameTT() in /home/ekounia/ftp/ekoedukacja_all/new.eko-edukacja.org.pl/stopka.php:68 Stack trace: #0 /home/ekounia/ftp/ekoedukacja_all/new.eko-edukacja.org.pl/projekty.php(85): include() #1 {main} thrown in /home/ekounia/ftp/ekoedukacja_all/new.eko-edukacja.org.pl/stopka.php on line 68